Opcje pomocy dla grup wiekowych "3-5" i "6-7"

Sensoryka i poziom rozwoju dzieci w przedziale 3-7 lat są bardzo rozbieżne. Dlatego wprowadziliśmy podział na dwie grupy wiekowe. Tych młodszych wspomaga inteligentny niewidzialny asystent pisania, który powoduje że Twoje dziecko zawsze osiągnie końcowy sukces w postaci napisania litery. Również mini gry są dostosowane do wieku. To powoduje że Twoje dziecko zawsze z zapałem będzie bawiło się w tę grę i nie zobaczysz swojego tabletu czy smartfonu rozbitego o podłogę ;) Różnice pomiędzy grupami opisaliśmy w poniżej.
3-5

Wiek 3-5

Poziom przeznaczony dla dzieci ze słabiej rozwiniętą sensoryką. Najedź na obrazek żeby zobaczyć różnice pomiędzy poziomami wiekowymi.
6-7

Wiek 6-7

Poziom przeznaczony dla dzieci z dobrze rozwiniętą sprawnością manualną. Najedź na obrazek żeby zobaczyć różnice pomiędzy poziomami wiekowymi.
Wiek 3-5
Duża tolerancja na prowadzenie linii .
Nawet jeżeli dziecko znacznie wyjedzie poza obszar litery inteligentny asystent pomoże dokończyć pisanie.
Wiek 6-7
Wymagana większa precyzja prowadzenia linii litery.
Wiek 3-5
Zamek sejfu automatycznie zablokuje się kiedy elementy kodu będzie zgodny z tym z górnej ramki. Żółta obwódka pokazuje zablokowany element. Przyciski kodu można klikać pojedynczo albo przytrzymać palcem górny lub dolny element w celu automatycznego znalezienia właściwej sekwencji.
Wiek 6-7
Zamek sejfu nie blokuje się sam po dopasowaniu obrazków kodu. Natomiast słychać kliknięcie kiedy element kodu znajdzie się na swoim miejscu. Wymaga większego skupienia przez dziecko.
Wiek 3-5
Większa tolerancja obszaru, w którym puzzel jest upuszczany tak żeby znalazł się we właściwym miejscu.
Wiek 6-7
Upuszczenie puzzla we właściwym miejscu wymaga większej precyzji.
Wiek 3-5
8 kart (4 pary).
Wiek 6-7
16 kart. (8 par).