Zacznij z nami naukę swoich pierwszych liter.

„Mądre Literki” to gra, która pozwala dziecku nauczyć się poprawnej pisowni alfabetu poprzez zabawę. Starannie opracowana metoda nauki pozwala przećwiczyć zasady pisowni każdej litery. Aplikacja to świetna forma edukacyjnej zabawy.
Layout
Blisko 100 tysięcy pobrań, najwyższa średnia ocen „4,6” od 640 użytkowników i prawie 200 pozytywnych opinii na temat naszej aplikacji. Teraz już wiesz że oddajemy Twojemu dziecku naprawdę solidne narzędzie do nauki pisania przez zabawę.

Przy projektowaniu aplikacji korzystaliśmy z najlepszych wzorców nauczania. Szereg opracowanych algorytmów powoduje że dziecko dostaje inteligentną, ukrytą pomoc, tak że jest w stanie samemu zrobić każde zadanie bez względu na poziom rozwinięcia sensoryki. Wzmacnia się przez to poczucie samodzielności i satysfakcji z wykonanego zadania.
Aplikację można pobrać na urządzenia android klikając na ikonkę w prawym górnym rogu ekranu albo wyszukując w sklepie Google Play.

Opinie użytkowników

Fajna gra polecam . Można się fajnie uczyć i bawić

Wiktor Markowski

Fajnie nie umiem pisać w szkole literki f oraz h atu mogę się tego nauczyć

Stas Zaq

Polecam fajna metoda na naukę pisania literek

Kasia Lesner

Wyjątkowo fajna aplika ja.polecam na 100%

Adam Lis

Super gra polecam fajne poziomy i w ogóle wszystko fajne a więc 9.5 na 10

Kasia Kuchta

Ok.Fajna gra dla dzieci uczy literek .fajne mini gry

Ni Ki

ZOBACZ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE.

Wersja anglojęzyczna

New item
"Smart letters" is a game that allows your child to learn the correct spelling of the alphabet through play. A carefully developed learning method allows you to practice the spelling rules of each letter.